Regulamin

Regulamin dodawania artykułów w serwisie http://www.domowekaty.pl

Warunkiem dodania artykułu w serwisie http://www.domowekaty.pl jest pełna akceptacja tego regulaminu.

1. W serwisie możesz dodawać jedynie artykuły związane z tematyką budownictwa i nieruchomości.

2. Serwis jest utrzymywany z reklam, ale możliwe jest wymaganie wsparcia przez użytkowników funkcjonowania serwisu w postaci linków zwrotnych do serwisu lub drobnych dotacji.

3. Przed dodaniem artykułu do naszego serwisu niezbędna jest rejestracja w serwisie. Po rejestracji należy odebrać wiadomość e-mail z danymi potrzebnymi do zalogowania się i dodawania treści.

4. Artykuł powinien być napisany zgodnie z zasadami pisowni w języku polskim. Nie powinien posiadać błędów stylistycznych, gramatycznych czy ortograficznych.

5. Treść powinna mieć minimalną długość 1000 znaków.

6. W pierwszych 100 znakach nie można umieszczać linków.

7. Tekst musi mieć tagi (maksymalnie 6).

8. Artykuł można przyporządkować maksymalnie do 3 kategorii.

9. Wskazane jest żeby artykuł opatrzony był ilustracjami bądź filmem powiązanymi tematycznie z treścią publikacji. Brak grafiki nie decyduje o odrzuceniu artykułu ale ma wpływ na ocenę merytoryczną i może być powodem odrzucenia artykułu.

10. Administracja serwisu zastrzega sobie prawo do odmowy umieszczenia artykułu, przeredagowania lub usunięcia bez powiadomienia ani podania przyczyny, co może być związane z treściami niezgodnymi z prawem, zawierającymi rasistowskie, faszystowskie, erotyczne, pornograficzne, wzywające do nienawiści i przemocy treści lub wirusy, dialery itp.

11. Treść taka sama jak publikowana w naszym serwisie nie może występować na innych stronach.

12. Zamieszczanie artykułu jest równoznaczne z oświadczeniem, że jesteś jego autorem i / lub masz pełne prawa do jego rozpowszechniania i modyfikacji.

13. Administracja nie może gwarantować pełnej dostępności serwisu i nie może odpowiadać za szkody powstałe w wyniku niedostępności strony lub jej nienależytego działania ani nie będzie rekompensować takich szkód.

14. Administrator zastrzega sobie prawo przeprowadzania zmian w niniejszym regulaminie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *